BC Poznań – Pogadajmy o newsletterach!

Konferencje blogerskie to idealna okazja do spotkania osób ze świata internetu, ale też odkrywania nowych możliwości rozwoju swojej marki osobistej i promocji kanałów wśród nowych czytelników i widzów. Ubiegły rok był dla mnie sporym wyzwaniem, pojawiłam się na prawie wszystkich konferencjach skierowanych do twórców internetu, a już w najbliższy weekend rozpoczynam kolejny maraton konferencyjny!

Tym razem pojawię się na Blog Conference Poznań. Nie mogłam opuścić konferencji, która odbywa się w mieście, w którym mam przyjemność mieszkać. Niezwykle mi miło, że oprócz samego uczestnictwa, zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów będę mogła stanąć na scenie i powiedzieć co nieco na temat, który przez ostatnie 8 miesięcy stał mi się tak bliski.

Jak to się stało?

Wspólnie z Markiem Kaczmarkiem z Redlink opowiemy o tym, jak robić skuteczny newsletter, czyli zdradzimy sekrety dobrych i skutecznych praktyk dla blogerów. Nie zabraknie ciekawych case study, przykładów z życia wziętych i inspiracji, która podczas takich wydarzeń jest podstawą.

O czym opowiemy?

Chcemy pokazać, że w czasach „cięcia” zasięgów w SM, newsletter to jeden z najskuteczniejszych sposobów przyciągania czytelnika z powrotem na bloga. Ponadto zaprezentujemy, jak łączyć Messenger Marketing z newsletterami, jak agregować treści oraz wpływać na wybieranie treści przez subskrybentów tych kanałów komunikacji.

Nie zabraknie także praktycznych i sprawdzonych sposób na pozyskiwanie bazy, przygotowanie kreatywnej kreacji, ale również metod na realizowanie strategii newsletter marketingowej. Wspólnie nauczymy się określać mierzalne cele i czerpać jak najwięcej satysfakcji z wysyłek.

Nie byłabym sobą bez pokazywania kreacji prosto w sieci. Przez ostatnie tygodnie mocno śledziłam, co blogerzy wysyłają, by stworzyć na tej podstawie zestawienie najciekawszych newsletterów, które rzeczywiście działają i przyciągają uwagę.

Kiedy?

Już w najbliższą sobotę o godzinie 13:00 w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich w Sali „Blog”!

Zapraszam serdecznie, bo to będzie dobra prezentacja. Ps. Trzymajcie kciuki!

No Comments

Leave a Comment