Jaki był 2018 rok dla mnie?

Taki był mój rok – szalony, w podróży, poza domem… Rok przełamywania własnych barier, uśmiechu, ale i smutków. Rok trudny emocjonalnie i rozwijający zawodowo.

Spełniłam swoje największe marzenie – poleciałam na Islandię. Zakochałam się w tym miejscu i polubiłam latanie samolotem. Nawet miałam szanse być pilotem przez kilka minut! Odwiedziłam też pierwszy raz Berlin i Pragę. Zwiedzałam Polskę, byłam niezliczoną ilość razy w Warszawie. Od pięknych Tatr przez Beskidy po Wrocław, Łódź i morze. To też pierwszy rok, który spędziłam całkowicie na swoim – mieszkając sama na własny rachunek. Przeprowadziłam się do nowego mieszkania marzeń, nauczyłam się prowadzić dom i być samowystarczalna.

Około 20 wystąpień. W tym na najważniejszej konferencji dla mnie czyli Inernet Beta czy Blog Conference Poznań. Byłam także na Mobile Trends i na kilku czwartkach. Przełamałam swój lęk do wyjścia przed ludzi. W Nowym Roku marzy mi się, by stawiać sobie jeszcze wyższe wyzwania zawodowe.

View this post on Instagram

Jeśli miałabym wybrać w swoim życiu kluczowy moment w karierze zawodowej, który coś mocno zmienił i pokazał mi, gdzie dalej iść to powiedziałabym – wyjazd na #InternetBeta w 2017 roku. Wtedy pojawiłam się pierwszy raz w Rzeszowie, trochę nieśmiało dopiero stawiając kroki w towarzystwie branżowym. Później wyprowadzka, rozpoczęcie nowej pracy i tysiące wyzwań. Wyjeżdżając z Rzeszowa w 2 dniu konferencji powiedziałam sobie, że chciałabym kiedyś wystąpić na tej konferencji i pokazać coś od siebie. Minął rok. Po raz kolejny udowodniłam sobie, że marzenia się spełniają. W ten piątek rzeczywiście miałam okazje wystąpić. Opowiedziałam o e-mailach transakcyjnych w ebiznesach. Mimo wczesnej pory nie zabrakło publiczności. Dziękuje i jeszcze raz dziękuje – za zaproszenie, szanse i fantastyczną konferencje podczas której poznałam wielu świetnych ludzi. #betax #beta #konferencja #conference #rzeszow #koniecswiata #prelegent #enjoy #marketing manager #emaillabs #happy #dreams #thebesttime #love #mywork #work #enjoy #memories #emaillabs #vercom

A post shared by Agata Krypczyk (@agatapisze.pl) on

W 2018 napisałam 14 artykułów dla Marketing w Urzędzie i 12 dla innych czasopism branżowych. Wypowiadałam się gościnnie jako ekspert do opracowań, ebooków. Napisałam dla EmailLabs dwa obszerne ebooki, które trafiły na biurka największych firm w Polsce. Miałam przyjemność rozmawiać i wymieniać poglądy z najważniejszymi osobami z branży. Uczestniczyłam w prawie wszystkich najważniejszych konferencjach branżowych, a dodatkowo blogerskich.

https://www.instagram.com/p/BoH2G4dnCda/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Oprócz marketingowych zainteresowań odżyły także te polityczne za którymi niezwykle tęskniłam. Miałam przyjemność współorganizować spotkanie z Robertem Biedroniem, a także działać z jego ludźmi na Śląsku i w Wielkopolsce. Oprócz tego uczestniczyłam w konferencji organizowanej przez europarlament.

Dołączyłam do Pokojowego Patrolu podczas festiwalu PolandRock. Po raz ostatni organizowałam finał WOŚP w Jastrzębiu. Tu też przeżyłam mocne rozczarowanie o którym jeszcze nie jestem w stanie publicznie opowiadać i prawdopodobnie pozostawię to dla siebie…

https://www.instagram.com/p/Bl7IbwDnaMy/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Wróciłam też na studia – uznałam, że zrobię tę magisterkę i póki co idzie całkiem dobrze!

Ten rok dał mi też wielki zawód. Wraz z końcem roku wygasła moja umowa z firmą Vercom. Miejscem pracy które kochałam za szybki rozwój i spełnianie marzeń i ambicji. Teraz czas iść na swoje. Rozpoczynam rok z nową energią – z 5 klientami, którzy dają mi motywacje i szansę na rozwijanie ciekawych projektów. Tak, to już oficjalnie – póki co nie wracam na etat.

Rok dał mi też kolejny zawód miłosny. Trudno było się pozbierać, zebrać myśli. Teraz wychodzę na prostą i po woli godzę się ze swoim losem… Spokojnie w najbliższych latach ślubu u mnie nie będzie.

Z drugiej strony poznałam niesamowitych ludzi na tej drodze. Prawdziwych przyjaciół z którymi spędzanie czasu to niezwykła radość. Ludzi, którzy mnie motywują, podnoszą z dołków i nakręcają swoją energią. Uwielbiam ich.

Dziękuje za wszystkie spotkania, podróże, radość i motywacje.

https://www.instagram.com/p/Bkubg-YnV6m/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Ten rok pod wieloma względami był niedoskonały, ale zapamiętam te najlepsze chwile.

Życzę Wam i sobie, by kolejny był tylko lepszy.

DZIĘKUJE, że jesteście! ❤️

No Comments

Leave a Comment