Czy przegapiłam zimę?

Hallo zimo! Patrzę, patrzę i nigdzie Cię nie widzę. Spaceruje po parkach, lasach i ciągle Cię nie ma. Zimo przyjdziesz? Chyba temat już „pozamiatany”. Zima pokazała się w swej ubogiej postaci może ze dwa razy. Tak to zdecydowanie była zima stulecia… Mam ostatnio dziwne wrażenie, że wiosna przepycha się już małymi rączkami w kalendarzu. Co się dzieje?A może już czas na zaakceptowanie tylko dwóch pór roku – jesieni i wiosny?

A w słuchawkach Hej…

Upalnie jak tej zimy jeszcze nie było
Magnolia Kamikadze wypuszcza pąk
Niepokalaność przebiśniegów jest faktem
Natura brzydzi się dogmatem jak nikt

Nowy rok rozpoczyna się pracowicie, dlatego ten weekend musiałam odpocząć, by nie strać całej energii na starcie.  Wybrałam się więc na spacer do pięknego Parku Cytadela.

Nie znam dobrze Poznania. Oprócz Starego Rynku, okolic Bałtyku i City Parku nie znam innych miejsc. Za to dziś od rana na Instastories i Facebooku wciąż widziałam to miejsce. Długo więc nie czekałam i wyszłam z ciepłego łóżka i wybrałam się z Nikonem na spacer. Było warto – słońce, chmury, piękne widoki. Wszędzie pełno ludzi – od najmłodszych do najstarszych. Wszyscy wybrali się na spacer. Nic dziwnego, w takich miejscach chce się żyć!

Bez zbędnego pisania, zabieram Cię do Parku! 🙂

Następnym punktem odkrywania miasta jest zdecydowanie Brama Poznania. Koniecznie napiszcie, co jeszcze warto zwiedzić w Poznaniu.

Zima? Jestem pewna, że w powietrzu czuć wiosnę!

1 Comment

Leave a Comment