Spotkajmy się na #czwrtk w Poznaniu!

Generalnie to nie opowiem wam że byłam facetem, nie założę butow, które raz dotknęły ziemi, nie opowiem dobrego suchara ani nawet kradzionego, w historie też nie jestem najlepsza, ale… Zapraszam na Czwartkowe Spotkania Social Media w #Poznań już za tydzień (16.11), gdzie opowiem trochę o tym jak robić nietypowe świąteczne kampanie. Powrócimy sobie do czasów wzruszających prezentów pod choinką, policzymy frytki w McDonald’s i zainspirujemy się „niszowym” tematem jakim jest #BlackFriday i #CyberMonday, a do tego zobaczymy ile stopni może mieć gorączką świątecznych zakupów.

 

O czym zatem dokładnie opowiem?

Temat brzmi: „Rozpocznij świąteczne kampanie już dziś!”

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas spędzany z rodziną, ale także okazja do obdarowania bliskich wyjątkowymi prezentami. W sklepach już w październiku pojawiły się świąteczne Mikołaje, a pierwsze nieśmiałe kampanie już przedzierają się do rzeczywistości. Jeszcze chwila i usłyszymy „Last Christmas” w radio. Święta to idealny czas do zwiększenia obrotów w swoim sklepie internetowym, ale także to zaczarowania odbiorców pięknymi reklamami. Podczas prezentacji sprawdzimy najnowsze trendy, zobaczymy jak rok temu marki wykorzystały święta i dowiemy się co zrobić, by skutecznie promować swoją markę w social media.

Jeśli jesteście ciekawi jak docierać do odbiorców przez social media i e-maile w gorącym okresie przedświątecznym, to wpadnijcie do Lot Chmiela na piwko i pogaduchy, no ewentualnie na jakieś selfie. Prezka już się robi, tym razem nie będę jej kończyć w #Uberze w drodze.

No Comments

Leave a Comment