20 kreacji na Prima Aprilis

Prima Aprilis już za nami. Jak wkręciły nas w tym roku marki? 🙂

Przygotowałam 20 najciekawszych kreacji przygotowanych przez marki, by wkręcić lub rozbawić swoich fanów. W tym roku było trochę trudniej, bo dzień wszystkich śmieszków zbiegł się ze świętami, więc wyzwanie było podwójne.

20. Żywiec nie robi sobie żartów i bierze całkiem na poważnie ten szczególny dzień!

 

19. Durex w wersji dla wegetarian? Na to wygląda..

 

18. Perła niegazowana? Tylko dla smakoszy!

 

17. Primark stawia na eko – w pełni, momentami przesadnie, ale jak bezpiecznie dla środowiska! Ciekawe jednak, jak będzie z trwałością…

16. Łódź będzie organizować Igrzyska Olimpijskie?

A do tego to jedyne takie miasto, które posiada pisanki w wielkości XXL!

15. Szminka, która dopasuje kolor do Twojego humoru? Czemu nie. Taką nowość na 1 kwietnia zaprezentował nam Bell, czyli producent kosmetyków.

 

14. Najlepszy samochód wyścigowy? F1 w nowym wydaniu.

 

13. Wspieram naszych i ich gołębia dostawczego – tak się teraz doręcza e-maile!

12.  WOŚP zmienia nazwę? Nie będzie już Woodstocku, a PolandRock więc jak zmieniać to wszystko po całości. Jednak nie dziś!

 

11. Kulinarne, szokujące połączenia to zdecydowanie specjalność Tesco. Tym razem proponują nam wołowe ciasto z truskawkami. Przepis? proszę barwo i… smacznego!

10. Oświadczyny w wielkim stylu? Problem zaczyna się, gdy w tym ważnym dniu nie pamiętasz, jaki rozmiar należy kupić ukochanej osobie. A gdyby tak pierścionek dopasował się sam?

9. Dobre integracje? Kiedy myślisz, że nic Cię już nie zdziwi możesz dowiedzieć się, że maile i nie tylko zintegrujesz teraz z systemem Sare.

8. Fat systsem? Czyli przytyj skutecznie z Nature House. Kiedyś kojarzyła nam się ta marka ze skutecznym odchudzaniem, teraz jest najskuteczniejszym systemem do przytycia. Kto co lubi! 🙂

 

7. Po śląsku i to nowy merol? Mercedes Bens Sosnowiec potrafi po śląsku powiedzieć więcej…

 

6. Marki motoryzacyjne rządzą! Audi wymyśliło innowacyjny samochód, który kurczy się, tak, by móc swobodnie zaparkować na wolnym miejscu w samym centrum miasta.

 

5. Prawdziwe jaja na AGH! Zobaczcie sami, bo mnie osobiście śmieszy i pasuje bardzo kontekstowo.

4. Wydawnictwo Sonia Draga i Katowickie Targi książki ogłaszają, że już w kwietniu pojawi się pierwsze tłumaczenie „50 Twarzy Greja” w języku… śląskim! 

 

3. Pornhub, jak co roku króluje w Prima Aprilis! Tym razem, jako HornHub!

 

2. Wyjątkowe Piwo? A może piwo z whisky? Mi takie połączenie bardzo, by pasowało. Elegancka butelka też bardzo na plus – można powiedzieć, że to prawdziwa kampania, a nie tylko żart.

 

1. Wszyscy lubimy gadżety, dlatego Renault przygotował pierwszy case na samochód. Kampania rewelacyjna i zdecydowanie wygrała ten dzień. Sprostowanie również zacne.

 

 

Pozwolę sobie wrzucić także wpis poza konkursem, który wygrał sam w sobie. Burger King Polska nie tylko ni popisało się specjalnie, ale administratorzy przypadkiem (a może celowo, by się wyróżnić) swój żart wrzucili już w ostatni dzień marca. Bez większego komentarza, tak się robi przed Prima Aprilis’owe żarty.

A wy daliście się komuś wkręcić?

No Comments

Leave a Comment