Ćwierkaj i poznawaj osoby takie jak Ty! 

Czym bardziej obiecuję sobie, że będę regularnie pisać, tym mniej mi to wychodzi. Chyba taka dola. Dużo się dzieje, dlatego dziś postanowiłam opowiedzieć o pewnym wydarzeniu, które będzie miało miejsce już niedługo w Łodzi.

Już 24 lutego pojawię się w charakterze prelegenta na pierwszym w tym roku wydarzeniu z cyklu „Spotkajmy się w Łodzi”. To inicjatywa integrująca lokalne blogerki a mająca na celu rozwijanie swojej twórczości oraz promowanie swojej marki osobistej. Dziewczyny w większości skupione są wokół tematów dziecięcych, wychowania oraz bycia mamą. Przyznam szczerze, że czuję lekki dreszczyk emocji – sama jestem związana z pewną marką produktów dla dzieci (zdrowych bucików). To zdecydowanie ciekawe wyzwanie i nie mogę się doczekać tego spotkania.

Jak można przeczytać na stronie organizatora: czeka nas kilka godzin świetnej zabawy, ogromna dawka wiedzy i inspiracji oraz duża porcja motywacji. Tym razem wyjątkowo zapraszam tylko mamy blogerki, bowiem poruszać będziemy sporo dziecięcych tematów. Oprócz rozmów o maluchach pojawi się także mój temat, który może kilka osób zaskoczyć, ale dla wielu osób powinien być otwarciem możliwości na wyjście z promocją swojej twórczości poza standardowy obszar Facebooka i Instagrama.

Temat mojej prezentacji to: Ćwierkaj i poznawaj osoby takie jak Ty!  O tym jak promować się na Twitterze i poznawać nowych przyjaciół.

Opowiem o tym, jaki jest Twitter, a przede wszystkim pokażę go, jako jeden z najbardziej dynamicznych i ciekawych kanałów komunikacji. Bardzo szybko możesz znaleźć tam swoją grupę docelową, a przede wszystkim poznać osoby takie jak Ty!

Z prezentacji będzie można się dowiedzieć, jak jak prowadzić skuteczną komunikację na Twitterze. Zostanie on ujęty w następujących aspektach:
1. Twitter – z czym to się je, szybkie wprowadzenie do medium.
2. Kto jest na Twitterze i dlaczego muszę być tam ja, kiedy nie jestem dziennikarzem ani politykiem. Obalamy stereotypy na temat posiadania Twittera.
3. Po co, o czym i dlaczego twittować, czyli sekrety zasięgów na Twitterze.
4. Musisz być otwarta – z Twitterem jest jak z Tnderem, musisz uważać, bo znów kogoś poznasz!
5. Narzędzia, które pomogą Ci działać skuteczniej.
6. Mamo, będę Twoim pierwszy Twittem, czyli mamy i ich sposoby na promocję.
7. Nie traktuj tego, jak Facebooka – Twitter to Twój dom. Wnioski dlaczego warto i ile błędów popełniłaś nie twittując do tej pory.

Tymczasem mam nadzieję, że słuchaczki będą zadowolone i już niedługo będą twittować o tym co dzieje się dookoła, a przede wszystkim razem zbudują zaufaną i oddaną społeczność parentingową. Szykujcie aplikację i ćwierkamy już za kilka dni.

1 Comment

Leave a Comment