Mogę zostać EKO Kobietą, ale…

… ale bez Ciebie nie dam rady!

Zostałam nominowana przez Dziennik Zachodni w plebiscycie EKO Kobieta. Konkurs ma na celu promowanie działalności kobiet ze Śląska działających na rzecz środowiska i zdrowia. W plebiscycie napisano o mnie:

Agata Krypczyk to 21-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju, która dba o to, by jej miasto stało się „miastem zdrowia”. Jest współorganizatorką cyklu wykładów „56 minut dla zdrowia”, które odbywają się w mieście i na które przychodzą dziesiątki mieszkańców.

Ciekawe przepisy, poznawanie zdrowych produktów, którymi można zastąpić te niezdrowe, a także profilaktyka – jastrzębianie, i nie tylko, mogą wynieść z zajęć sporo. Nic nie muszą za to płacić, bo celem samym w sobie dla Agaty jest to, by zwiększyć świadomość mieszkańców.

– Pokazujemy ludziom, że można żyć inaczej, zdrowiej – przyznaje 21-latka. A wie, o czym mówi, ponieważ od ponad dwóch lat prowadzi również popularnego bloga i profil na Facebooku „Prawda o Zdrowiu”.

Po blisko dwóch i pół roku prowadzenia bloga, ponad półtora rocznym działaniu w ramach akcji Jastrzębie Miasto Zdrowia – 56 Minut dla Zdrowia całkiem za darmo i bezinteresownie, moja działalność charytatywna została dostrzeżona. Oczywiście w rankingu bierze udział wiele znacznie zdolniejszych i lepiej funkcjonujących osób, jak np Agnieszka Krok, którą bardzo podziwiam i codziennie przy śniadaniu oddaje na nią głosy, jednak to, że trafiłam do 60 jest już wielkim sukcesem.

cb88_o

Nie mniej jednak będzie mi miło, jeśli Drogi Czytelniku, zechcesz oddać na mnie swój głos (a raczej głosy).

Możesz to zrobić za pomocą Facebooka, czyli Twój głos mnoży się razy 3, a także tradycyjnie za pomocą kodu zabezpieczającego możesz oddać dodatkowe 5. W sumie to 8 głosów, które nie zajmuje dłużej niż 2 minuty.

Głosowanie odbywa się na stronie: http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/agata-krypczyk,34999,1590377,t,id,kid.html

Dziękuję uprzejmie kilku osobom, które bardzo mi pomogły i wspierają mnie w ramach akcji.

  • Adamowi i mojej rodzinie, którzy codziennie klikają na mnie,
  • Łukaszowi Kohutowi za wykonanie zdjęcia do plebiscytu,
  • Bartkowi Wojsie, za rekomendację i opis,
  • wszystkim, którzy poświęcają swój czas i oddają głosy.

14263996_1735482423380940_2007494837101731165_n

Dziękuję Wam! Bez wsparcia czytelników i otwartości na moje często szalone pomysły, dziś nie robiłabym tego, co mam okazję robić. Proste? To coś więcej…

No Comments

Leave a Comment