Nie zrobiłam tego specjalnie, ale…

Poważnie się starałam – chciałam zrobić piękne fotografie Pani Maryla Rodowicz, ale… ale to chyba nie moja wina.
Koncert odbył się w Miasteczku Westernowym Twinpigs w Żorach w ramach festiwalu Sari. Wcześniej na scenie pojawiły się zespoły, takie jak Muzyka Kajaka i Tabu, gwiazdą wieczoru była jednak jedyna i niezastąpiona Maryla Rodowicz. 
Jej piosenki znają chyba wszyscy – „Niech żyje bal”, „Jesień”, „Małgośka” i setki innych. Mimo, ze w tym roku świętowała swoje 71 urodziny wciąż nie wychodzi z formy. Nie widać u niej zmęczenia nawet mimo wesołych pląsów. Mocny makijaż, długie blond włosy i dobrze zrobione paznokcie są jej zdecydowaną domeną. Co do włosów kilka razy (i to nie tylko ja) zastanawiałam się czy są prawdziwe…
Zdecydowanie trzeba przyznać, że piosenka „Ech mała” jest dla niej ważnym elementem kariery, a Maryla szybko nie odpuści mikrofonu. Można zatem spekulować, że nawet za dziesięć lat będzie fikać i tańczyć na scenie w skąpych sukienkach z wyzywającymi elementami odzieży.
„Ech mała, poszalej
Masz 80 lat
Coś zapal i nalej
Tak mało dał ci świat”
Zatem publikuje galerię z koncertu, który odbył się ho ho i trochę temu w Twinpigs – Miasteczko Westernowe. Mówią – lepiej późno niż wcale – w tym przypadku lepiej później. Wpadłam na kilka utworów, uchwyciłam kilka „potworków”. Mam tego więcej, ale poddałam się przy obróbce.
Po więcej zapraszam na mój profil na Facebooku >>>

No Comments

Leave a Comment