Agata Pisze

Czym jest AgataPisze?

To nowy, autorski projekt dziennikarski stworzony z myślą o pisaniu w różnych kierunkach. Czasy Prawdy o Zdrowiu nauczyły mnie wielu rzeczy – jak pisać, do kogo, a przede wszystkim, że pisanie to coś więcej niż tylko stukanie w klawiaturę, a sposób wyrażenia swoich emocji, ale także samej siebie.

Moje tematy.

Zdrowie – to temat, którym interesuję się od dłuższego czasu. 1 stycznia 2014 roku powstał blog Prawda o Zdrowiu, który zdecydowanie zmienił moje życie i podejście do pewnych spraw. Zmieniły się nie tylko moje nawyki żywieniowe, sposób dbania o siebie, ale także odbieranie pewnych bodźców ze świata. Nie zamierzam zamykać tego projektu, a wręcz przeciwnie kontynuować i dać mu jeszcze więcej życia niż do tej pory. Ten blog dał mi nie tylko wiele radości, ale także pomógł mi się wybić w środowisku i znaleźć czytelników, którzy chętnie sięgają w moją radosną twórczość.

Social Media – na dosyć mocne zainteresowanie tym tematem wpływa na pewno moja praca, którą uwielbiam i realizuję się w niej w 100%. Działaniami w portalach społecznościowych zajmowałam  się od dawna, ale dopiero teraz wiem, że to jest coś co sprawia mi radość i daje mi dużo satysfakcji. Nowinki z tego świata, ciekawostki i  rzeczy, które warto odkrywać będę publikować właśnie w tej kolumnie.

Polityka – wiąże się to bardzo mocno z  moją drogą edukacyjną, ponieważ wybrałam studia Doradztwo Polityczne i Publiczne. Wypada czasem zainteresować się polityką, ponieważ to ona wpływa mocno na życie każdego z nas. Opinie, relacje, przemyślenia na ten temat znaleźć będzie można w odpowiedniej zakładce.

Ludzie z pasją – spotykam w swoim życiu różne osoby, zarówno ikony kultury, muzyki, wielkiego ekranu, jak i ludzi z pasją, których po prostu trzeba przedstawić i pokazać. Rozmawiam z nimi, opisuje spotkania. Ta zakładka będzie swego rodzaju pamiętnikiem ze spotkań, które dają mi wiele energii, ale także radości. Selfie, meetingi, szkolenia, ludzie, którzy zmieniają świat i pokazują, że wszystko jest możliwe!

Blog Agaty  – co mnie dręczy, męczy, wpienia, dobre myśli i pozytywne wspomnienia, czyli wszystko co we mnie siedzi, a nie pasuje do kategorii. Takie banalne, a jednak wiele znaczy. A na koniec..

Kim jestem?

Szalona kobieta z tysiącem pomysłów w głowie.

Content Manager w OFFON Agency – chociaż wolałabym stać się Social Media Ninja, ale na to trzeba zapracować. Spokojnie wszystko przede mną. Praca daje mi radość! Dziwne? U Offonków nie ma rzeczy dziwnych – są tylko szalone pomysły, cudowni ludzie i praca, która jest pasją, a nie ciężką harówą!

Studentka II roku studiów Doradztwo Polityczne i Publiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Blogerka – albo amatorka, jak kto woli.

Więcej w zakładce „O Autorce”, wchodzisz na własną odpowiedzialność. Chcesz mnie poznać? Czytaj i czerp radość z mojej energii życia!

AgataPisze  to spełnienie marzeń o wielkim pisaniu. Nawet jeśli projekt upadnie, będę szczęśliwa, bo zaryzykowałam i jestem w tym miejscu, w którym chciałam być.

Przygodo, czas start!

Agata Krypczyk

No Comments

Leave a Comment