Targi – Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

Ostatni czas jest szalony! W ciągu ostatniego miesiąca praktycznie cały czas spędzam na walizkach – Jastrzębie – Lublin – Łódź – Gliwice – Katowice. Wyjazdy mają różny charakter, ale wszystkie są wyjątkowe i poznaje dzięki nim wiele ciekawych osób. Oczywiście zabieram ze sobą aparat, bo nigdy nie wiadomo, co ciekawego można uchwycić.

Od 17 do 19 marca brałam udział w Targach „Regiony Turystyczne na Styku Kultury” w charakterze wystawcy, reprezentując moje miasto Jastrzębie-Zdrój na stanowisku województwa śląskiego. Tam właśnie występowałam niesamowity Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. W ostatnim czasie muzyka folkowa i regionalne stroje zachwycają mnie coraz bardziej dlatego postanowiłam podzielić się kilkoma zdjęciami tego właśnie niesamowitego zespołu.

14 15 16 18 19

Na targach nie zabrakło też pomysłowych stanowisk wystawienniczych, na których prezentowano regiony z całej Polski. Jak na przykład te:

23 34 35 58

5

A na koniec jedna z moich ulubionych modelek – sowa! 🙂

37

To były moje pierwsze targi w charakterze wystawcy, ale zdecydowanie mnie oczarowały. Podobnie jak samo miasto Łódź. Mam nadzieję, że niedługo znów będę mogła wziąć udział w podobnym wydarzeniu. 🙂

1 Comment

Leave a Comment