Odebrali mi godność.

Miałam odpuścić i już nic nie mówić, nie pisać. W mojej pracy pewne rzeczy przeżywa się znacznie mocniej…

W poniedziałek homofob został Ministrem Edukacji i Nauki.Ten człowiek ma odpowiadać za edukację?
Kurvva!

Dziś, kiedy gwałcą nasze prawa PiS z Konfederacją odrzucili kandydaturę Zuzanny Rucińskiej-Bluszcz na stanowisko RPO. I nic ich nie obchodzi, że rzecznik nam jest potrzebny, by bronić naszych praw i wspierać wykluczonych.

Ale najbardziej wkurvviło mnie odebranie MOJEJ godności. MOJEJ I KOBIET W POLSCE. Pseudo-TK, pisowska klika rodem z rydzykowskiej mafii postanowiła, że aborcja ze względu na trwałe uszkodzenie płodu jest NIEZGODNA Z KONSTYTUCJĄ. W Polsce mamy jedno z najbardziej rygorystycznych praw jeśli chodzi o aborcję. Rocznie legalnych aborcji przeprowadza się ponad TYSIĄC, z czego 98% ze względu na uszkodzenie płodu.

Po dzisiejszym „wyroku” już będzie to ZAKAZANE. Wiecie co to oznacza? Pewnie tak bo dziś już wszystko zostało o tym powiedziane, ale napisze to jeszcze raz. Nawet jeśli posiada się pewność, że dziecko urodzi się z poważnymi uszkodzeniami – bez płuc, mózgu, z mocnymi deformacjami, niezdolne do egzystencji to kobieta MUSI GO URODZIĆ. Musi bo jak twierdzą prawicowi zwyrole w przeciwnym razie jest egoistką i dba tylko o ochronę własnej wygody a nie życia. Czy to jest normalne? Torturuje się kobietę, by przez 9 miesięcy nosiła dziecko, które prawdopodobnie umrze od razu po wyjściu z łona albo nawet taka ciąża nie zostanie donoszona. Przez długie miesiące kobieta i jej bliscy mają cierpieć, bo katoświry twierdzą, że może stać się cud i dziecko jednak będzie zdrowe. Cudem będzie jeśli Ci ludzie, którzy nas na to skazali w końcu dostaną odrobinę rozumu.

A w TK argumentowali, że zajmą się opieką i państwo pomoże. Tak? Ciekawe z jakich pieniędzy i w jaki sposób. Niestety znam dramaty matek, bo to matki zazwyczaj opiekują się dziećmi z niepełnosprawnością, które są pozbawione jakiejkolwiek pomocy od strony państwa. Pamiętacie ten moment kiedy rodzice i osoby z niepełnosprawnością protestowały na korytarzach sejmowych? To nie było ich widzi misie tylko próba zwrócenia uwagi jak w Polsce są zaniedbywane osoby z niepełnosprawnością i ich opiekunowie.

Państwo nie pomoże. Ba, państwo jeszcze da takiej matce strzał w pysk, bo nie może pracować, ani sobie dorabiać, a zasiłek jest GŁODOWY.

Chcecie więcej? Proszę…

Matka, która straci dziecko nie obudzi się następnego dnia i nie zapomni. To odciska piętno na całe życie – na zdrowiu psychicznym i fizycznym. A w Polsce dostęp do opieki psychiatrycznej to PORAŻKA. Wiecie jak trudno dostać się do dobrego psychiatry? Po takiej traumie ciężko jest żyć. Czy te kobiety mają zacząć popełniać samobóstwa żeby cholerna prawica zrozumiała?

Kobieta po stracie dziecka, które nie ma zidentyfikowanej płci nie może go nawet pochować, nadać imienia. A badania genetyczne to jakieś cholendarne pieniądze. Zasiłku pogrzebowego też nie dostanie. To co, nawet pożegnać się nie może z utraconym dzieckiem. Taa.. w przekonaniu tych zwyroli ma na to jakieś 9 miesięcy ciąży.

Naprawdę to jest piekło. Cofamy się właśnie do średniowiecza.

Boje się pomyśleć co będzie dalej. Na kolejny strzał – zakaz antykoncepcji, zero prezerwatyw? Przymus rodzenia albo kary w postaci dodatków do podatków?

Halo! PIS tak sie nie robi wyższego przyrostu naturalnego.

Osobiście nie chce zajść w ciąże w tym chorym kraju. Nie chce wychowywać dzieci, a tym bardziej córki w tym katopaństwie, gdzie chrzest jest ważniejszy niż zdrowie psychiczne i fizyczne. Jestem zdrową kobietą, ale nigdy nie wiadomo co może się przytrafić.

Konfederacja triumfuje, że obroniła życie. Kobiety, które głosujecie na konfederację nie czujecie się źle, że ktoś zrobił z was inkubator, a wasza ciąża, która powinna być przeżyciem intymnym i pięknym czasem jest sankcjonowana przez starych dziadów w sukienkach?
Nie wstyd wam? Na takich oszołomów zagłosowałyście.

Chłopaki z konfederacji, czy „ładne postulaty ekonomiczne” rekompensują zabranie godności Waszym partnerkom, przyjaciółkom i siostrom? Mam nadzieję, że jak jesteście tacy wierzący to z seksem czekacie do ślubu i zero zabezpieczeń. Wstyd mi za was, że ich wybraliście.

Ludzie PiS, jak możecie na to patrzeć bezczynnie. Czy za 500+ i 13-stą emeryturę kupili waszą godność i wolność?

Dziewczyny, kobiety – to nasza wspólna sprawa. Nie odpuścimy.

Jeśli potrzebujesz bezpiecznej aborcji to są takie instytucje, jak aborcja bez granic. Tu numer: +48 22 29 22 597. Numer dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00. Pomogą.

A można inaczej. Nie chcesz aborcji? To jej nie rób. Masz wybór. Wybór powinna mieć każda z nas. Prawo aborcyjne powinno się liberalizować, a nie zaostrzać.

Czy kolejny będzie zakaz badań prenatalnych, może całkowicie nie badajmy kobiety. Może chociaż trochę spokoju zaznają w ciąży. Patrzcie jaka oszczędność na badaniach!

Kolejny krok Gilead. Wszystkie będziemy podręcznymi tej władzy udającej dobro i miłość dla drugiego człowieka. Władzy, która Nas nienawidzi i zabija. Tak źle jeszcze nigdy nie było.

Trzymajcie się.

Jeśli przeczytaliście to do końca – dziękuję i przepraszam, ale dla mnie dziś to za dużo.

No Comments

Leave a Comment