Kiedy kończy się człowiek, a zaczyna ideologia?

Co widzisz na tych zdjęciach? Czy widzisz ideologię?

Ja widzę ludzi. Takich samych jak Ty i ja. Często jednak posiadających o wiele więcej zmartwień, ale równie dużo nadziei. Nadziei, że jeszcze będzie normalnie.

Andrzej Duda dziś powiedział: „Próbuje się nam proszę państwa wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia”. Dzielenie i nienawiść. To cechuje PiS. A jednocześnie powoływanie się na boski plan, wiarę i wartości rodziny.

Urodziłam się heteroseksualna.

W moim środowisku jest sporo homoseksualnych osób. I są ludźmi. Są i zawsze będą. Tak jak ja mają serce, oddychają, mają rozum i wszystkie zmysły. Dlatego czują emocje – ból i odrzucenie.
Odrzuca je własny kraj w którym płacą podatki, a Konstytucja gwarantuje im wolność. Opluwa ich prezydent, który miał być prezydentem „wszystkich Polaków”. Klasyfikowanie ich w inny sposób jest mową nienawiści. Trzeba to przerwać… Dość już cierpienia za niewinność. Orientacji seksualnej nie można sobie od tak wybrać. Miłości za to nie można zakazać.

A jednak to się dzieje.

LGBT i tęcza nie zagraża polskiej rodzinie. 70% nastolatków homoseksualnych myśli o samobójstwie. Ponad połowa cierpi na depresję.
Za ich życie bierze odpowiedzialność Pan, Panie prezydencie. Pana słowa ranią i zabijają. Pana słowa to hejt. Odejdź i pozwól żyć w normalnym państwie.

Pamiętajcie – #LGBT+ to nie „tylko ideologia”, a #LUDZIE!
milfster videos de sexo gratis

Zdjęcia: Parada równości Katowice 2019

1 Comment

  • Greg 14 sierpnia 2020 at 09:05

    Człowiekowi należy się szacunek przez sam fakt tego, że ma niezbywalną godność. Nikt tego nie kwestionuje. Niemniej jednak Art. 18. Konstytucji RP mówi jasno, ze „Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”. Gdzie tu mowa o LGBT?

    Reply

Leave a Comment