Uratuj świat siedząc w domu.

Czy tak trudno jest siedzieć na dupie w domu?

RAZ, pierwszy i być może OSTATNI RAZ można zrobić coś dobrego siedząc w domu, na tyłku słuchając muzyki, oglądając telewizję i robiąc wszystko to na co się ma ochotę ale bez wychodzenia z domu.

Jak wchodzę na inst, albo czytam, że piątkowe spotkanie w 10 czy 12 osób to jeszcze nie jest tragedia i nic to nie zmieni to mnie coś ku🤬a bierze.

Siedź w domu i wychodź TYLKO wtedy, kiedy musisz – zakupy czy praca. ŻADNYCH imprez, spotkań towarzyskich i żadnego marudzenia.

Jak Cię nosi to pobiegaj SAMODZIELNIE dookoła domu/bloku, wyjdź z psem, zapytaj starszej sąsiadki czy nie trzeba wyprowadzić jej psa.

Zadzwoń do rodziców, dziadków, wujków, starszych osób i przypomnij im, że oni też mają SIEDZIEĆ W DOMU!!

I jeśli jeszcze ktoś mi odpisze, że „nie można wpadać w paranoję” i jedno wyjście nic nie zmieni to zacznę wypisywać z imienia i nazwiska ludzi NIEODPOWIEDZIALNYCH.

Jeśli widzisz, że ktoś się świetnie bawi na koronawakacjach to po prostu zwróć uwagę. Może niektórym debilom trzeba tysiąc razy powtarzać.

Siedźmy na dupie i niech ten dramat się skończy.

Czy mnie nosi?
Nosi! Chodzę z psem po kilka kilometrów, a kto mnie zna ten wie, że jedyny sport jaki uprawiam to scrollowanie internetu. Też miałam plany na wakacje, na wyjazdy i co? i 💩!

Nie skazujmy naszego państwa, które i tak ma słabo z obecnym rządem na to samo co dzieje się we Włoszech i Hiszpanii.

A jeśli mówicie, że to choroba starych ludzi to spójrzcie ile młodych choruje. Przykład Oli – córki piosenkarki Katarzyny Kowalskiej jest w ciężkim stanie na oiomie.

…i takich młodych jest CORAZ WIĘCEJ!

ps. Przez Waszą nieodpowiedzialność cierpią przedsiębiorcy, firmy. Jeśli to będzie dłużej trwać to połowa imprezowiczów nie będzie miała ani kasy ani pracy. Sory taka prawda.

Zanim wyjdziesz zastanów się trzy razy czy ku🤬a warto.

No Comments

Leave a Comment