Social media dla nieruchomości – Global Investor Club Poznań

Już w najbliższy czwartek będę miała przyjemność opowiedzieć trochę o mediach społecznościowych w branży deweloperskiej podczas spotkania Global Investor Club w Poznaniu. Niezmiernie mi miło z tego powodu. Właśnie szykuję prezentację i mam nadzieję, że zdołam w to zaledwie 45 minut przekazać jak najwięcej wartości na temat promocji nieruchomości w social media.

Taki właśnie będzie temat: Social media dla nieruchomości – jak dobrać kanały komunikacji oraz tworzyć skuteczny content.

Tym samym rozpoczynam mały cykl wykładów, ale o tym opowiem kiedy indziej.

O czym będę mówić?

Media społecznościowe otwierają wiele możliwości dla biznesu. Branża nieruchomości coraz mocniej rozwija się na Facebooku, ale czy można wykorzystać jeszcze inne kanały i możliwości poza Fanpagem?

Podczas prezentacji będzie można dowiedzieć się, jak tworzyć skuteczny content, docierać do potencjalnego klienta i tworzyć wizerunek marki w mediach społecznościowych. Nie zabraknie narzędzi oraz sprawdzonych sposobów na budowanie zaangażowania.

 

 

Po wykładzie planuję wypuścić mały cykl artykułów, dlatego szykuje się wiele godzin spędzonych na blogu. Kilka materiałów zalega, a nie powinno. Nie ma co czekać, trzeba chwytać dzień i wziąć się do roboty! 🙂

Do zobaczenia!

No Comments

Leave a Comment