Zakochaj się w Poznaniu

Zerknęłam ponownie w kopie robocze na moim blogu i trudno było mi uwierzyć, że ten artykuł wciąż leży w powijakach. Chyba czas na publikację!

W Poznaniu mieszkam już miesiąc. Pierwsze wynajmowałam lokum w systemie AirBnB, a obecnie zamieszkuje miejsce (#DziuplaAgaty) niedaleko Starego Rynku, który urzekł mnie swoją piękną aurą i samym wyglądem. Dla mnie jest zdecydowanie magiczny i najpiękniejszy w całej Polsce.

Zatem wrzucam kilka zdjęć z minionych wakacji… Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tu zamieszkam.

Do Poznania przyjechałam po raz pierwszy w połowie sierpnia. Przechodziłam ciężki czas związany z życiem zawodowym i byłam pewna, że czas na zmiany – teraz lub nigdy. Trafiłam na dwa dni przecudownej pogody, dlatego korzystając wykonywałam zdjęcia. Każdy kadr sprawiał, że coraz bardziej utożsamiałam się z tym miejscem.

Nie wiedziałam wtedy jeszcze, że moje drogi zejdą się na stałe z Poznaniem. Tym bardziej nie spodziewałam się, że będę mieszkać tak blisko starego rynku.

Każdy spacer i podziwianie budziło we mnie wiele emocji. Nic dziwnego, że powrót z miasta był dla mnie chwilą natchnienia. Wśród kamienic na chwilę zatrzymywałam się, by pomyśleć i odpocząć. Ogarniało mnie poczucie potrzeby zmian w życiu, ale także otoczenia.

 

 

A dziś przechadzam się tędy codziennie z pracy i ten widok ciąż się nie nudzi.

 

No Comments

Leave a Comment