Coś się kończy, coś zaczyna…

Minął mi pierwszy tydzień roboczy odkąd jestem w Poznaniu. Miasto zdecydowanie inspiruje do działania! Tak potwierdzam już oficjalnie – wyprowadziłam się z Jastrzębia-Zdroju do magicznego miasta Poznań, stąd moje częste podróże w tamte rejony.

Od kilkunastu dni otrzymuje wiele pytań od moich znajomych i aby sprostować pewne rzeczy i wyjaśnić wątpliwości informuje publicznie…

Nie stanęłam w konkursie do Urzędu Miasta mimo, że miałam taki plan. Wszystko jednak totalnie się zmieniło i moją dalszą karierę zawodową będę kontynuować w Poznaniu. Jak pewnie wiele osób wczoraj zobaczyło na Facebooku zostałam Marketing Managerem w EmailLabs. Mamy piękne biuro w samym sercu Poznania z widokiem na miasto, bo mieści się w biurowcu Bałtyk. Niesamowite miejsce! (Tak zdjęcie zrobione właśnie u nas!)

Co do #mojejastrzebie. To był bardzo dobry rok. Bywało różnie – lepiej i gorzej. Podczas tej przygody z administracją poznałam wiele fantastycznych osób i miałam okazję nauczyć się ciekawych rzeczy. Żyłam każdym, nawet najmniejszym sukcesem tego miasta, które uwielbiam i zawsze będzie mi bliskie. Teraz też kibicuje, aby nie tylko Wydział Informacji, Promocji i Rozwoju działał i osiągał sukcesy, ale by całe miasto rozwijało się tak prężnie, jak w ostatnich latach.

Dzięki tej przygodzie dołączyłam do redakcji Marketing w Urzędzie i zamierzam dalej pisać o dobrych praktykach w polskich gminach i nie tylko.

Z tego miejsca chciałabym podziękować za współpracę kilku osobom. Dominika i Rafał – stworzyliśmy świetny zespół i zdecydowanie jeszcze długo będziemy wspominać nasze wspólne przygody, pomysły i chwile. Na znajomości z pokoju 107A jednak na pewno się nie skończy, a czeka nas nie jeden wspólny projekt w życiu. Taką mam nadzieję.

IzabelaAnna i Pawel – wszystkie wspólne inicjatywy i działania na pewno pozostaną w mojej pamięci. Gala EkoKobieta, wdrożenie systemu rowerów miejskich, dzień ze zwierzakiem i wiele, wiele innych. Dzięki za ten czas!

Pani Prezydent, całemu prezydium miasta, pracownikom i naczelnikom wydziałów z którymi miałam styczność – dziękuję! Wiele się od was nauczyłam i to zostanie ze mną. Trzymam kciuki za pracę każdego z osobna.

Dzięki za ten rok także dla Kasia, AnetaPiotrek i Maciej – czasem bywało różnie, ale w życiu pamięta się wszystkie te dobre chwile. Zdecydowanie dziękuję za zainspirowanie mnie fotografią, bo wiem że chce zrobić wiele w tym kierunku.

Dziękuję czytelnikom gazety Jastrząb, portalu jastrzebie.pl i osobom ktore z mojej inicjatywy polubiły miejskie profile w mediach społecznościowych. Miło było tworzyć dla was angażujące treści, prowadzić konkursy i akcje tematyczne.

Szczególne podziękowania za miłą współpracę dla niesamowitego dziennikarza – Bartosz i gratulacje świetnego programu. Trzymam kciuki za Ciebie.

Dziękuję wszystkim dziennikarzom, pracownikom MOK, MOSiR i Biblioteki Miejskiej za ciekawe akcje w których razem uczestniczyliśmy. To był mega intensywny rok i mam nadzieję, że kolejny też się taki zapowiada, bo z każdym powrotem do Jastrzębia zamierzam odwiedzać miejskie inicjatywy. Szczególnie w pamięci pozostaną mi biegi miejskie, mecze, imprezy charytatywne, Dni Miasta i Muzyczne Środy.

Na koniec dziękuję za wsparcie wszystkim znajomym i przyjaciołom z Jastrzębia. Dajcie znać jak będziecie w Poznaniu! Dzięki rodzinie i Adam, że mimo tylu kilometrów jesteście ze mną.  Lista jest znacznie dłuższa, ale wątpię czy ktoś to przeczyta do końca. Wszystkich mam w swojej głowie. Wiem, że wiele rzeczy nie wyszło jak powinno, ktoś może mieć do mnie o coś żal, ale starajmy się pamiętać to co dobre.

A tymczasem czeka wiele wyzwań, nowych projektów, poznawania się z nowym teamem. Już niedługo pojawię się w kilku miejscach w Polsce i będę bardzo blisko branży. Kto wie, jakie projekty nas czekają? 🙊

Ps. Któregoś dnia wybrałam się do Poznania podczas mojej wędrówki po Polsce. Przyjechałam, odetchnęłam i uznałam – mogę mieszkać albo w Jastrzębiu albo tu. I stało się!

1 Comment

Leave a Comment