So say goodbye

Drogi Chesterze, dlaczego nam to zrobiłeś. Zgasiłeś swoje światło przed wielkim finałem. Chester, tyle Twoich uśmiechów i pięknego głosu było w mojej głowie, a Ty dziś odszedłeś bez pożegnania. Chester, chciałam Cię znienawidzić. Chester, chciałabym powiedzieć Ci, że nienawidzę Cię bo zraniłeś miliony serc swoim odejściem. Mam jedno pytanie, dlaczego nam to zrobiłeś? Obiecałeś, że wrócisz, a później pożegnałeś się z nami ściskając nasze ręce i rozsyłając buziaki ze sceny. Kochany Chesterze, dlaczego koncert w Krakowie musiał być naszym ostatnim spotkaniem.

Teraz już rozumiem. No more light było Twoim pożegnaniem. Przepraszam, że nienawidziłam moje kochane Linkin Park za zmianę drogi muzycznej. Nie rozumiałam, że Good goodbye było prawdziwym pożegnanie. Kropką nad i Twojej wspaniałej kariery.

I powiedz mi, że nas nie ostrzegałeś…

Nie przepraszaj za teraz. Wszystkie światła już zgasły, ale ta symfonia będzie zawsze w moim sercu. Chciałeś nas przygotować na swoje odejście. Zrobiłeś to w dzień premiery, by ciesząc sie nowym teledyskiem nie płakać za Tobą. To nie możliwe i boli jeszcze bardziej.

Chester, ja nie mogę się pogodzić. Nie uwierzyłam w posty na Twitterze.

Nie mogłam. Myślałam, że to zwykły fake, jakich nie mało.

Ale to nie kolejna próba podbicia zabiegów. Ty, waleczny, silny i pełny wiary… odszedłeś od nas.

Aż w końcu Mike złamał nasze nadzieje.

I dreamed I was missing.

Mówią, że samobójstwo wymaga odwagi. Chester, tyle koncertów miałeś jeszcze dla nas zagrać. Dlaczego już nie spojrzysz na nas? Co sie stało.

Powiedz, że obudzimy się i znów będzie jak dawnej…

In the and.

It doesn’t even matter

 

Na zawsze w mojej pamięci i milionów serc, które dziś płaczą za Tobą Chester…

 1976-2017 😢

Okropny rok… a przed wyjściem mówiłam, co się złego jeszcze wydarzy.

Fear is how I fall
Confusing what is real.

No Comments

Leave a Comment