1ada.social

Można tworzyć istniejące social media, więc dlaczego nie stworzyć własnego?
Nowy Facebook, Twitter, Instagram, czy Snapchat są na wyciągnięcie ręki!
Have fun!
1ada to całkiem nowe social media oparte na elementach grywalizacji, a ponadto ma łączyć cały „fun” z dzielenia się chwilą w Internecie. Całość jest bardzo dynamiczna, bo działa w czasie rzeczywistym dla wszystkich na świecie, a treści zmieniają się codziennie. Szczegóły pozostają jednak tajemnicą, do czasu powstania prototypu. 
Zabawa start! 
Póki co 1ada jest na etapie tworzenia – mamy jasno kreślone cele, stworzony wstępny plan marketingowy. Postanowiliśmy nie robić tego na „hura” – po skończeniu projektu prototypu serwisu, aplikacji mobilnej i serwera zamierzamy podbić cały świat! Wtedy zaczną się możliwości finansowe do ukończenia serwisu, promocji i marketingu, póki co walczymy bez funduszu, sponsorów, tylko siłą własnych umiejętności.
Chcesz być z nami? 
Mark Zuckerberg (Facebook), Evan Spiegel i Robert Murphy (Snapchat), Jack Dorsey, Ev Williams oraz Biz Stonea (Twitter), Kevin Systrom i Mark Krieger (Instagram) założyli niepowtarzalne media społecznościowe, które mają miliony użytkowników, my zamierzamy dołączyć do tego grona, może i Ty o tym marzysz?
Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkie zainteresowane osoby do współpracy. Przede wszystkim poszukujemy specjalistów z dziedzin: social media, programowanie (99% w JavaScript), marketing, promocja, analiza danych (big data), prosta sztuczna inteligencja i powiązane. Zasady są takie: bardzo prosimy o informacje jaki jest zakres możliwości, fajnie będzie otrzymać CV (po prostu w celach informacyjnych i poukładania zadań). My natomiast kontaktujemy się gdy jest konkretne zadanie na tym etapie. Dlatego, że nie jesteśmy w stanie zapłacić, nie chcemy nikogo angażować za bardzo. W momencie otwarcia finansowania z osób z którymi współpracujemy kompletujemy zespół, dogadujemy się co do stawek, udziałów i pracujemy już normalnie.
Zamierzamy wystartować najpóźniej w maju, więc dołącz do nas już dziś! 🙂
Dlaczego AgataPisze wspiera ten projekt?
Od zawsze marzyłam o zrobieniu rzeczy niemożliwych i czuję, że teraz to możliwe. Do tematu powrócę jeszcze nie raz, dlatego zapraszam do zapisania się do newslettera i śledzenia informacji o tym kanale społecznościowym na moim fanpage.

No Comments

Leave a Comment