MeetYT w Krakowie

Niedawno zostałam zaproszona na ciekawe wydarzenie – 4 edycję MeetYT, która odbędzie się w Hali Expo w Krakowie już 23 stycznia 2016.

To niezwykłe spotkanie pasjonatów społeczności YouTube i gier komputerowych, na którym pojawia się większość znanych i lubianych twórców. Wraz z Mediakraft Polska i MeetGalaxy zapraszamy serdecznie na najlepszą tego typu imprezę tej zimy!

W zeszłorocznej edycji imprezy uczestniczyło 4000 osób, na których czekało ponad setka idoli. Zachęceni ostatnim sukcesem, organizatorzy postanowili zorganizować kolejną edycję z jeszcze większym rozmachem! W styczniu 2016 zostały przygotowane atrakcje dla 5000 tysięcy osób! Uczestniczy będą cieszyć się towarzystwem swoich ulubionych gwiazd YouTube oraz będą mogli skorzystać ze stoisk przygotowanych dla nich przez najlepsze firmy gamingowe. W skrócie: świetni ludzie, dużo gier, sprzętu i dobrej zabawy. Żeby zagospodarować uczestnikom czas wg ich zainteresowań, plan imprezy przewiduje cztery strefy specjalne:

  • Strefa Gaming – tu wszyscy gracze będą mogli spróbować swoich sił w najlepszych edycjach gier – solo lub w towarzystwie swojego gamingowego idola.
  • Strefa Wystawców, czyli wszystkie możliwe atrakcje: gry, sprzęt dla graczy i inne gadżety związane z gamingiem w jednym miejscu, zapewniane przez firmy partnerskie.
  • Strefa Twórców, to miejsce przeznaczone do spotkania widzów i twórców, gdzie będą mogli zamienić ze swoimi idolami kilka zdań i zrobić sobie niejedno “selfie”.
  • Strefa Główna, to czwarty, ostatni i jednocześnie najważniejszy element całego meetYT! Na ogromnej scenie wystąpią gwiazdy, muzycy i najpopularniejsi youtubowi gracze . Na uczestników czekają sesje Q&A, koncerty i sketche. W skrócie – będzie się działo!

Wśród gości wydarzenia znajdą się między innymi: DG, Ponki, Topowa Dycha, Zajegranie, Karolek, Naruciak, Mamiko, Yoczook, Kosper, MrFlipiński, Sheo oraz Marcin Dubiel i wielu innych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów gamingu!

12232967_1029057867114638_1731230437_n

Szczegółowa lista twórców, jak i atrakcji przewidzianych w trakcie imprezy, dostępna jest: na stronie wydarzenia: www.meet.yt

na fanpage meetYT : www.facebook.com/meetyt

oraz na stronie Facebook wydarzenia: www.facebook.com/events/769002409877913

 

Bilety są do kupienia na stronie: bilety.meetYT4.pl

Zapraszam serdecznie! Do zobaczenia! 🙂

No Comments

Leave a Comment