Tajniki Makijażu

Już w najbliższy poniedziałek w Empik Silesia w Katowicach, odbędzie się spotkanie z autorką jednej z najbardziej wyczekiwanych książek tej jesieni! „Tajniki Makijażu” obecnie znajdują się na drugim miejscu wśród bestsellerów, a jej oficjalna sprzedaż ruszyła zaledwie wczoraj!

12191407_885993021485866_3662660898371213256_n

Ewa Grzelakowska-Kostoglu znana bardziej jako Red Lipstic Monster jest nie tylko jedną z najsłynniejszych, polskich Youtuberek, ale także kosmetologiem, a o kosmetykach wie więcej niż nie jeden producent. Na swoim kanale na YouTubie prezentuje jak zrobić ciekawy makijaż, piercing, DIY poświęcone maseczką i nie tylko. Kobiety inspirują się nią, uczą i podziwiają, a przede wszystkim bardzo chętnie odwiedzają jej kanał. Nic dziwnego! Warto. Potwierdzą to nawet Panowie, którzy także chętnie oglądają odcinki jej  vloga, zdecydowanie nie chodzi im o oglądanie jak zrobić idealny makijaż.

Książka Ewy weszła do sklepów prasowych zaledwie wczoraj, a już wszędzie jest o niej głośno. Instagram, Twitter, Facebook zapełnia się aktywnościami szczęśliwych posiadaczek tej książki. Muszę przyznać, że sama czekam na swój egzemplarz. Myślę, że każda kobieta powinna zgłębiać tajniki makijażu.

Wracając jednak do tematu. Ewa odwiedza obecnie różne miasta Polski i spotyka się z fanami. W poniedziałek o 17.00 w Empiku mieszczącym się w Centrum Handlowym Silesia w Katowicach, Red Lipstick Monster opowie o książce i nie tylko. Podczas spotkania przewidziane są zdjęcia, podpisywanie książek i dużo czułości ze strony Ewy, która swoją drogą jest niesamowicie otwartą osobą.

Zapraszam serdecznie na to wyjątkowe spotkanie! Mam nadzieję, że Empik będzie tego dnia wypełniony po brzegi. Zachęcam także do zakupu książki, która rzuci nowe światło na makijaż, ale nie tylko!

Już niebawem dostępny będzie mój wywiad z Ewą, a po spotkaniu oczywiście relacja i recenzja książki!

Ps. Koniecznie pomalujcie usta na czerwono! 🙂

No Comments

Leave a Comment