Dzień blogera, oczami… blogera!

Od rana Social Media huczą o dzisiejszym dniu – Święto wszystkich blogerów! Tak więc i ja napiszę kilka słów na ten temat.

Moja przygoda z blogowaniem rozpoczęła się w styczniu 2014 roku od założenia strony Prawda o Zdrowiu. To był mój pierwszy, własny blog, któremu oddałam swoje serce i osobowość. Zmienił on totalnie moje życie, a gdyby nie ta przygoda (która zresztą nadal trwa) na pewno nie powstałaby AgataPisze.pl.

Blogowanie to wyrażanie siebie przez słowa, tematy, które kręcą, inspirują, lub po prostu ciekawią. To oddawanie cząstki siebie i swojej pasji czytelnikowi. Nie każdemu muszą się podobać poruszane tematy, czy styl pisania. Blogi tworzy się dla przyjemności.

Wiadomo każdy bloger marzy o wielkiej sławie i tysiącu czytelnikach, ale to jedynie kwestia indywidualnego podejścia do rozwijania swojej działalności. Jessica Mercedes, czy Mafa zakładając swoje blogi modowe nie spodziewały się, że tak szybko staną się ikonami nastolatek, a na ich stronki będzie wchodzić codziennie kilka tysięcy osób, pozostawiając setki komentarzy i udostępnień. Każdy zakładając stronę marzy o tym, ja zresztą też, ale czas i odrobina szczęścia są potrzebne do wybicia się.

Blogowanie jest… modne!

Tak to odpowiednie słowo. Każdy może dziś założyć swoją stronę o dowolnym temacie. Lubisz gotować? Załóż bloga/vloga kulinarnego. Kręci Cię fashion? Załóż stronkę z inspiracjami modowymi. Lubisz czytać? Recenzuj książki! Spraw, by Twoja pasja wyszła na zewnątrz. Czego potrzebuje internet? Osób takich jak Ty, chcących się pokazać, bo robią coś fajnego lepiej niż inni. Czasem warto wyjść z ukrycia, bo w wielkim  świecie światłowodów ktoś na Ciebie czeka.

Brzmi banalnie?

Tak jest! Blogowanie to pasja, to spełnienie siebie i oddanie się opinii innych. Osobiście lubię krytykę, bo bardzo wiele mnie uczy. Gdyby nie negatywne komentarze na Prawdzie o Zdrowiu i osoby, które pokochały moją pasję pisania, blog nie zdobyłby takiej popularności, a ja nigdy nie mogłabym się pokazać.

Tak więc z okazji dnia Blogera pomyśl, czy nie warto byłoby zrobić czegoś szalonego. Może ten dzień stanie się właśnie, także Twoim świętem?

Screenshot 2015-08-31 at 17.44.06

Tymczasem wszystkim Blogerom życzę dużo niesamowitych tematów o których warto mówić, wielu oddanych fanów, niesamowitych przygód i radości pisania nowych tekstów. Odkrywajcie, twórzcie i rozwijajcie się! Każdemu życzę dużo powodzenia i najskrytszych marzeń spełnienia!

AgataKrypczyk

No Comments

Leave a Comment