Hasztag Michał Bałazy

Skąd nazwa? w Social Media hasztagi odgrywają bardzo ważną rolę, nie tylko w identyfikacji jakiegoś tematu.  Poniekąd stają się sposobem na wyrażanie siebie i budowanie własnej marki. Wczoraj, kiedy oglądałam poranny program w śniadaniówce mój kolega z pracy po prostu powalił mnie tekstem, którego użył na antenie #pomiętolić. Od teraz, nim pokroję cytrynę do wody, będę musiała ją dokładnie pomiętolić, aby miała lepszy smak. Jednak nie o tym… Jak to się zaczęło i skąd temat opowiem w tym materiale.

OFFON Agency to miejsce, w którym pracują osoby o niesamowitej osobowości i niezwykłych talentach. Jedną z nich jest Michał Bałazy, znany jako Kreator Smaku. Człowiek o niesamowitym poczuciu humoru, tysiącu pomysłów na minutę, a przede wszystkim kucharz, dla którego gotowanie to coś więcej niż jedzenie. Z Michałem miałam współpracować za czasów świetności mojej Prawdy o Zdrowiu, jednak los chciał inaczej… Poznaliśmy się w pracy, co od samego początku było dla mnie niezłą radością, bo Kreatora ceniłam za ciekawy pomysł na siebie i unikalność w życiu w internecie.

O tym, że Michał wystąpi w „Pytanie na śniadanie” emitowanym w TVP2 dowiedzieliśmy się jakiś czas temu i było to dla całej firmy niesamowite wydarzenie, na które z niecierpliwością czekaliśmy. Wtorek godzina 8.00 przed pracą zasiadłam przed telewizorem i  widzę uśmiechniętego Michała w plenerowej kuchni Telewizji Polskiej.
11888006_737995799677356_770635133852318090_nMichał znany jest przede wszystkim z tego, że miał przyjemność i zaszczyt gotować podczas uroczystości Diametnowego Jubileuszu JW Królowej Elżbiety II .  W „Pytanie na śniadanie” nie tylko opowiadał o tym wydarzeniu, które zmieniło jego życie, ale także przygotował słynny Torcik Charlotty, który cieszył podniebienie błękitnej krwi królewskiej. Trochę humoru związanego z Śluskami Kląskimi i wcześniej wspomnianą cytrynką sprawiło, że prowadzący zakochali się w Michale.

Jak smakowało prowadzącym Monice i Michałowi? Na profilu Michała możecie zobaczyć ich reakcję, której nie pokazała kablówka:

https://www.facebook.com/kreatorsmakuvlog/videos/387525058110570/?permPage=1

Nic dziwnego! Sama miałam okazję spróbować kilku dań Michała i przyznam, że były po prostu rewelacyjne! Najlepiej wspominam makaron z kurkami, który był czymś niesamowitym i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrobić podobny korzystając z przepisu Kreatora.

Kto nie widział naszego szalonego Michała w akcji zapraszam do obejrzenia relacji z występu w „Pytanie na śniadanie”. Coś czuję, że niedługo będzie o nim jeszcze głośniej, bo jego wystąpienie w telewizji wzbudziło wiele podziwu. Co ważniejsze, to nie był pierwszy, a tym bardziej nie ostatni raz w telewizji, a do samego TVP Michał powróci niebawem. Ja czekam niecierpliwie, a Wy?

Na pocieszenie dodam, że jutro o 9.30 w Radio Katowice Michał Bałazy będzie opowiadał o pasji, podróżach i radości z życia. Oj, będzie się działo!

Już niedługo przeprowadzę z Michałem krótką rozmowę na temat jego pasji, pracy i marzeń, które obecnie udaje mu się realizować, ale także tych, które muszą jeszcze poczekać. Tymczasem zapraszam na jego stronę i do odkrycia Kreator Smaku TV.

Pozdrawiam Cię Michale i trzymam kciuki!

AgataKrypczyk

No Comments

Leave a Comment